• kontakt@bluzki24.pl

Akcesoria dla eleganta

Akcesoria dla eleganta

Mężczyzna dba o swój wygląd, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że pomaga on w życiu prywatnym i zawodowym. Liczy się nie tylko elegancki i dobrze skrojony garnitur czy dobrze dobrane buty, ale również wizytówki, teczka na laptop czy aktówka na dokumenty.

Skórzana galanteria - klasyk

Niektóre firmy podkreślają, że ich kolekcje dla Panów są nade wszystko eleganckie i przeznaczają je dla tych osób, które chcą dobrze wyglądać i będą doceniać jakość tych dodatków, które mogą otrzymywać. Na biznesowym spotkaniu w dobrym gronie warto mieć elegancki markowy notes w skórzanej oprawie.

Skórzane torby, teczki

Akcesoria określone jako Elegance to wysmakowane dodatki z nutą ekstrawagancji. Kolekcja o tej nazwie trafia do firmowych salonów dwa razy w roku. Łączy ona różnorakie style, wzory czy materiały ma interesującą kolorystykę. Najbardziej ekskluzywne są dodatki, które przygotowuje się ze skór włoski, garbowanych metodami naturalnymi. Takie wyroby są często dodatkowo zdobione.

stylowy portfel męski

Skórzane portfele męskie

Męskie teczki, etui, portfele na ogół występują w klasycznych kolorach, antracytowej czerni i mahoniowym brązie. Jeśli trzeba wykończone mogą być jedwabną podszewką a logo marki to ważny element wyrobu, ponieważ może jeszcze bardziej podkreślać tą jakość i wysoką pozycję dla mężczyzny. Kolorowe lakierowane skóry raczej pasują do mniej oficjalnych sytuacji i bardziej sportowego stylu.

Idealnie dobrany pasek skórzany

Każdy mężczyzna powinien mieć przynajmniej jeden elegancki, porządny pasek. Niezależnie jakie to będą spodnie zawsze pasek jest tym elementem, który stawia kropkę nad i, dlatego jest tak bardzo ważny. Warto wybrać takie ze skóry, ponieważ nie tylko świetnie się prezentują, ale dodatkowo można również oczekiwać, że charakteryzować się będą jakością i wytrzymałością.

Teczka skórzana i inne akcesoria

Elegancka teczka, neseser, etui na laptop to rzeczy tak bardzo ważne jak buty. Wybierając teczkę warto zwracać uwagę nie tylko na wygląd zewnętrzy i rodzaj skóry czy materiał z jakiego jest wykonana, ale również te niewielkie elementy, które odpowiadają za ich wykończenie i również mogą być ważne. Warto do teczki dopasować inne skórzane akcesoria, na jakie będziemy się decydować.

Udostępnij:

Polecamy

Torby skórzane na ramię marki McKlein

Polecamy

Zobacz