• kontakt@bluzki24.pl

Eleganckie walizki – pomysł na prezent dla niego

Eleganckie walizki – pomysł na prezent dla niego

 

Nie wiedzieć czemu przez lata utarło się przekonani, że dla mężczyzn są zawsze nudne oraz mało wyszukane prezenty. Jednak jest to tylko obiegowa opinia, że krawat albo skarpetki zadowolą mężczyzn. Szukając podarunku z klasą należy się zastanowić nad eleganckimi walizkami. Dla kogo będą odpowiednie? Jeśli prezent ma nas cieszyć powinien być praktyczny oraz dopasowany do gustów i potrzeb osoby, której go podarujemy.

Eleganckie walizki – prezent dla kogo?

Mężczyźni lubią prezenty tak zwane porządne. Taki podarunek powinien charakteryzować się jakością oraz dopracowaniem szczegółów, tak by mógł służyć przez wiele lat. Walizki w eleganckim stylu przydadzą się każdemu mężczyźnie z klasą. Zarówno turysta ciekawy świata jak i osoba zabiegana na spotkaniach firmowych na pewno będzie takiej walizki potrzebowała. Dzięki doskonałemu wyglądowi będzie to świetna propozycja na prezent, który sprawi, że dany mężczyzna zaprezentuje się elegancko. Nie ma nic gorszego niż elegancki mężczyzna i sportowa torba.

walizka męska

Czym się kierować, wybierając eleganckie walizki na prezent?

Ważny będzie materiał. Takim wyznacznikiem od lat będzie stosowanie skóry naturalnej przez producentów. jest ona trwała, mocna, miękka w dotyku oraz będzie zachwycać swoim wyglądem. Jednak wykonane z niej wyroby mogą osiągać zawrotne ceny. Tańszym odpowiednikiem jest skóra syntetyczna, która w dotyku jest chłodna i twarda, podatna na uszkodzenia ale lekka. Pośrednim wyborem będzie tworzywo, które zapewni odporność na uszkodzenia oraz nowoczesny wygląd. Kolejną sprawą będzie również jakość wykonania. Wszelkie szwy, które łączą materiał muszą być mocne, klejone bądź laminowane.

Jedna walizka czy komplet?

Jeśli będziemy się decydować na pojedynczą sztukę należy przemyśleć wielkość. Jeśli nasz obdarowany zwykle wyjeżdża na krótkie wypady czy delegacje wystarczy mała walizka o wielkości podręcznego wyjazdu. Jeśli podróże mają być dłuższe to i wielkość takiej walizki będzie rosła.

A może.. skórzana torba?

jeśli nie jesteśmy przekonani do walizki można się zdecydować na męskie torby na prezent, ciekawym przykładem będzie tutaj między innymi aktówka. Dla człowieka z pasją, który będzie się realizował poza domem sprawdzi się torba weekendowa, to klasyk causalowej mody.

Udostępnij:

Polecamy

Torby skórzane na ramię marki McKlein

Polecamy

Zobacz