• kontakt@bluzki24.pl

Męskie torby na zimę 2016

Męskie torby na zimę 2016

Torba na zimę to gadżet, który przyda się mężczyznom. Klucze, telefon, notatnik. To wszystko jest nam potrzebne. Także mężczyźni musza mieć przy sobie różne dodatki, które będą potrzebne w pewnych sytuacjach. wypchane kieszenie spodni czy płaszcza nie będą się dobrze prezentować. Dlatego warto się zdecydować na torbę, która będzie mieścić te drobiazgi i stanie się uzupełnieniem dla stroju.

Torby skórzane - piękne i pakowne

W najnowszych męskich trendach królują duże torby, które są pakowne, najczęściej z dobrej skóry. Producenci mają wiele ciekawych propozycji dla nas. jeśli postawimy na klasykę ponadczasową będą służyć nam przez lata i nie ulegną kaprysom mody. Tego rodzaju torby nie będą także szczególnie tanie, dlatego wybrać dobrą jakość.

Torba na kółkach

Większe torby męskie nie są niczym nowym, jednak kilka dekad temu pełniły inną rolę, ponieważ zabierano je na wyjazdy, dziś to raczej taki element, który włączył się do codziennego stroju, a funkcję walizek pełnią kabinówki na kółkach. Aktualna moda na duże modele z Zachodu jest coraz bardziej zauważalna.

Zimowa torba, która pomieścić będzie mogła pomieścić te wszystkie drobiazgi to kompromisowe rozwiązanie między aktówkami a torbami sportowymi. Te ostatnie najczęściej wykonuje się z tworzyw sztucznych i często widuje się na siłowni czy na basenie. Z pewnością nie są to najgustowniejsze męskie dodatki.

torba skórzana męska

Torby skórzane

Torby ze skóry wpisują się głównie w trendy smart causal, pasują jednak niemal do wszystkich stylizacji. Są elementem zaliczanym do niezobowiązującej sportowej elegancji, ale wiele zależy od barwy, zdobień czy rodzaju materiału wykorzystywanego do produkcji.

Praktyczne modele na różne okazje

Większość mężczyzn wypełnia duże torby ze skóry w małej części. Do czego więc będą potrzebne? Okazuje się, że panowie również nie zawsze decydują się na kupowanie produktów wyłącznie na podstawie walorów użytkowych, ale forma elegancki jest dla nas bardzo ważna i stawiamy na pewne uzupełnienie garderoby.

Skóra naturalna

Wybór torby ze skóry naturalnej będzie doskonały, ponieważ to zawsze klasyka, której nie będzie brakowało elegancji. W szafie stylowego mężczyzny muszą się znaleźć formalne teczki w ciemniejszych odcieniach i inna, nieco mniej formalna na każdy dzień.

Udostępnij:

Polecamy

Torby skórzane na ramię marki McKlein

Polecamy

Zobacz