• kontakt@bluzki24.pl

Męskie torby podróżne

Męskie torby podróżne

Torba podróżna

Podczas krótkich wyjazdów zamiast wielkiej i mało zwrotnej walizki dobrym wyborem może być torba podróżna. Do niej zmieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy, kosmetyki, komputer czy dodatkowe buty, które także mogą się przydać. Cały bagaż nie musi również przypominać wypychanego worka. Stylowa, zawieszona na ramieniu torba to również praktyczne uzupełnienie stylizacji. Podpowiadamy jak wybrać. Torba jest praktyczna, ale również jest bardzo ważnym elementem naszej wyprawy, ponieważ musi pomieścić wszystkie potrzebne nam przedmioty.

Torby ze skóry naturalnej

Jeśli szukamy męskiej torby podróżnej na pewno dobrym wyborem będą takie wykonane ze skóry. Te produkty są z wyższej półki, które mogą kosztować nawet półtora tysiąca złotych tak jak torba McKlein. Dla Panów, którzy wyjeżdżają szybko będzie to jednak zakup racjonalny i warto się na niego zdecydować, ponieważ taka torba charakteryzuje się dobrą wytrzymałością, świetną jakością. Większość modeli ma dużą komorę główną oraz mniejszą zapinaną na suwak kieszonkę, w której można włożyć drobiazgi różnego rodzaju. Modele ze skóry to wytrzymałość także gdy będą zmiany pogody.

wybór toreb podróżnych

Torby grubego płótna

Podczas mniej oficjalnych wakacyjnych wyjazdów, gdy nasza stylizacja jest luźna zdecydowanie lepsze są torby z grubego płótna. Inspirowane stylem podróżniczym często nawiązują do klimatów militarnych szczególnie kolorystyką i dodatkami metalowymi. Dzięki temu pasują idealnie do ciekawej wakacyjnej stylizacji czy też jakieś festiwalowej. Gruby wytrzymały materiał sprawdzać się będzie podczas wielokrotnego pakowania oraz rozpakowywania. Wrzucania torby do luków bagażowych czy też w przedziałach pociągów. Na rynku znajdziemy typowe listonoszki, które są niewielkie, ale na jednodniowy wyjazd się mogą nadawać. Są jednak na rynku także takie większe bardziej pakowne weekendowe.

Na co zwracać uwagę?

Wybierając torbę powinniśmy określić jak i kiedy oraz do czego będziemy ją używać. Jeśli będą to głównie wyjazdy biznesowe wersja skórzana będzie idealną opcją. Natomiast, gdy planujemy wakacyjną podróż po Europie różnorakimi środkami transportu z wieloma przesiadkami na pewno dobrym wyborem będą lżejsze torby sportowe, ale ważne będzie, by były one nieprzemakalne. Najlepiej, jeśli mają kółka, ponieważ wtedy łatwiej będzie sobie z nimi poradzić.

Udostępnij:

Polecamy

Torby skórzane na ramię marki McKlein

Polecamy

Zobacz